Współpraca

Nazywam się Jarosław Michałowski, na co dzień pomagam w treningu kolarskim i mentalnym. Doradzam i pomagam w życiu, sporcie i biznesie, prowadzę konsultacje oraz sesje związane tematami i problemami z obszaru sportu, życia prywatnego i zawodowego.

W trakcie coachingu zainspiruję Cię pytaniami i ćwiczeniami do własnych odkryć, w czasie mentoringu dodatkowo podzielę się z Tobą wiedzą i własnym doświadczeniem.

Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy, napisz do mnie na adres kontakt@kolarzumyslu.pl. Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca lub też zajrzyj do sklep po produkty, jakie mam aktualnie w ofercie.

Bezpłatna pomoc.

Jeżeli szukasz bezpłatnej pomocy i lubisz czytać, zapraszam do Strefy wiedzy, jeśli lubisz natomiast oglądać, zamiast czytać, zapraszam na mój kanał Youtube  na Znajdziesz tam materiały, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie. Pomoc indywidualna jest odpłatna.

A jeśli jeszcze nie mieliśmy okazji się poznać, to być może najlepszym sposobem na rozpoczęcie naszej znajomości będzie dołączenie do grupy Trening z Kolarzem Umysłu na FB. Znajdziesz tam również dużo wartościowej wiedzy. Zadaj pytanie na grupie, rzuć temat, a odpowiedź będzie, a jeśli będziesz chciał, żebym to ja się wypowiedział, po prostu oznacz mnie w poście.

Kontakt: kontakt@kolarzumyslu.pl

Przewiń na górę