Coaching, terapia, hipnoza w życiu prywatnym.

Aby doświadczyć zmiany na zewnątrz, droga do tego prowadzi poprzez zmianę wewnątrz.

Umów się na sesję terapeutyczną/ coachingową z Jarosławem Michałowskim w gabinecie w Zielonej Górze lub online z wykorzystaniem aplikacji Zoom (potrzebujesz mieć dostęp do komputera z kamerką i mikrofonem).

Celem sesji jest rozwiązanie problemu, stworzenie wspierających rozwiązań poprzez m.in. zmianę problematycznego sposobu myślenia, odczuwania, które to prowadzą do niechcianych efektów, zachowań czy stanów a nie analiza i rozmowa o problemie. Takie podejście jest wysoce skuteczne w szerokim zakresie problemów z jakimi możemy pracować, oznacza to również, że w większości przypadków klienci potrzebują bardzo mało czasu, aby rozwiązać swoje problemy.

Kluczowe elementy, by uzyskać najlepszą wartość z sesji.

1. Odpowiedz sobie na pytanie. Chcesz rozwiązać problem teraz czy pracować nad jego rozwiązaniem?

2. Przychodź punktualnie na sesje, abyśmy mogli wykorzystać zamówiony przez Ciebie czas optymalnie.

3. Nieraz zapytam o wydarzenia z przeszłości, ale tylko na chwile. Sesja koncentrować się będzie na tym, co tu i teraz, co ma się wydarzyć dalej i co w związku z tym możesz zrobić.

4. Poświęć trochę czasu pomiędzy sesjami na zdania domowe i wykonaj otrzymane ćwiczenia, ponieważ jest to kluczowa część procesu przyspieszonej zmiany.

5. Większość klientów osiąga dobre wyniki w czasie kilku sesji. Niektórzy potrzebują więcej czasu.

6. Nie ma żadnej „magicznej różdżki”, która czyni zmiany, żadnego terapeuty, coacha, który może gwarantować 100% rezultatów, dlatego rezerwujesz i płacisz za mój czas.

7. Zawsze otrzymasz moją najlepszą uwagę.

8. Twoje zaangażowanie jest bardzo ważne.

Rezerwacja terminu i płatność.

1. Opłata za sesję wynosi 600 zł za maksymalnie 1.5 godziny mojego czasu. Czasami mogę nieco skrócić spotkanie, czasami nieco wydłużyć, jeśli uznam, że leży to w najlepszym interesie klienta i taka ilość czasu była wystarczająca.

2. W celu rezerwacji terminu sesji, napisz wiadomość email na adres kontakt@jaroslawmichalowski.pl

3. Zwrotnie otrzymasz dane do wykonania płatności za sesję. Jeśli potrzebujesz fakturę, napisz o tym. Płatność za sesję jest zawsze przed spotkaniem. Propozycje możliwych terminów otrzymasz po opłaceniu sesji. Czas oczekiwania na sesje to około 1-2 tygodnie.

4. W przypadku niemożliwości dotarcia na umówioną sesję, należy ją odwołać najpóźniej do 24h przed umówionym spotkaniem poprzez telefon, sms lub e-mailowo. Sesja nieodwołana lub odwołana po terminie jest traktowana jako pełnopłatna.

Sesje prowadzi Jarosław Michałowski.

Ma ponad 15 lat doświadczenia zawodowego w sferze zmiany osobistej. Studiował oraz używa wielu różnych form z zakresu komunikacji, edukacji i rozwoju osobistego, m.in. coaching, terapia prowokatywna, hipnoza, mentoring i trening mentalny. Pracuje z klientami w sferach życia prywatnego, sportu i biznesu, z klientami indywidualnie, z parami i małżeństwami.

Ma 15 lat doświadczenia zawodowego w biznesie – branża wytwarzania oprogramowania, m.in. na stanowiskach inżynierskich, menadżerskich w firmach polskich i zagranicznych. Wspomagał zespoły jako Scrum Master i Agile Coach. Pracuje z właścicielami firm, osobami z zarządu, menadżerami, liderami zespołów i specjalistami. Zapraszany jest jako ekspert do wielu nagrań radiowych m.in. Radio TOK FM – program Przy Niedzieli o Sporcie (Przemysław Iwańczyk), Radio Zachód – program Czuła Przestrzeń (Elżbieta Wozowczyk-Leszko), Radio Zachód – program Sport (Marek Staniszewski). 

Jest autorem książki „Kolarstwo. Przepis na trening fizyczny i mentalny”, którą wydał na podsumowanie wielu lat kariery sportowej w kolarstwie jako trener oraz zawodnik (trzykrotny mistrz Polski). Pracuje ze sportowcami.

Jest autorem wielu nagrań audio i wideo dostępnych publicznie na platformie Soundcloud i Youtube. Wydał i sprzedaje kilkadziesiąt  kategorii produktów w postaci usług (sesje, warsztaty), fizycznej (karty relacji, książka) i cyfrowej (treningi, ebooki, nagrania audio i wideo) dostępnych m.in. w sklepie internetowym. Specjalizuje się w zakresie edukacji skutecznych narzędzi komunikacji i zmiany w pracy z klientem, jak coaching, terapia prowokatywna, hipnoza i trening mentalny.

Przykładowe tematy.

– neutralizowanie niepożądanych reakcji emocjonalnych
– silne emocje, jak poczucie winy, wstyd, zazdrość, smutek, wybuchy gniewu i agresji
– redukcja i usuwanie lęku, różnego rodzaju, np. lęk przed konkretnymi sytuacjami, jak wystąpienia publiczne
– usuwanie silnych reakcji paniki przed trudnymi sytuacjami, np. lot samolotem
– pozbywanie się ograniczających nawyków, np. konflikty,  problemy rodzinne, obgryzanie paznokci, zachowania kompulsywne
– uzależnienia
– problemy ze stresem
– odchudzanie i utrzymanie pożądanej wagi ciała
– bezsenność
– jąkanie
– budowanie poczucie własnej wartości
– wzmacnianie pewności siebie
– poprawa samooceny
– poprawa procesu uczenia się
– potrzebujesz wsparcia w realizacji własnych celów
– chcesz odkryć i poznać swoje mocne strony, talenty, zdolności i predyspozycje
– chcesz wyjść z kręgu własnych ograniczających przekonań, nawyków i schematów
– brak Ci poczucia sensu życia, być może brak radości z życia
– brak Ci poczucia celu w życiu, być może życie przestało Cię cieszyć
– masz poczucie, że stale Ci czegoś brakuje i trudno Ci określić czego
– chcesz znaleźć motywację do działania
– masz wrażenie, że utknąłeś w miejscu i nie wiesz, w którą stronę dalej
– chcesz lepiej zrozumieć „kim jesteś” oraz „kim są” ludzie w Twoim otoczeniu
– zmienić relacje ze sobą i innymi ludźmi
– zaczynasz nowy etap w życiu i chcesz go stworzyć w zgodzie ze sobą
– przeżywasz tzw. „kryzys wieku średniego”
– doświadczasz wypalenia zawodowego
– chcesz doświadczać życia pełniej
– stale masz problemy zdrowotne
– nawet, gdy zrealizujesz swój cel brak Ci poczucia spełnienia
– odczuwasz dużo stresu
– koncentracja, pewność siebie, wewnętrzny spokój
– prawo do porażki, nawyk zwyciężania
– w relacji partnerskiej przeżywasz trudne chwile i chcesz znaleźć rozwiązanie, by żyć dalej razem i działać
– w relacji partnerskiej zapadała decyzja by się rozstać i potrzebujesz wsparcia

Masz pytanie? Napisz wiadomość na adres email kontakt@jaroslawmichalowski.pl i opisz krótko czym chcesz się zająć.

Czym jest i jak działa hipnoza?

Możesz słuchać nagrań audio i czuć się dobrze.

Kto i za co poleca.

Bartek Dziedzic
Bartek Dziedzic
2022-11-29
Jarek przeprowadził ze mną kilka sesji coachingowych. Miałem w sumie dodać wcześniej pozytywną opinię bo po każdej rozmowie byłem napakowany energią ale czuję, że teraz po czasie mogę to zrobić rzetelnie:) a mija już parę miesięcy od naszej ostatniej rozmowy i zbliżają się terminy niektórych celów:) i nie przypuszczałem, że tak dużo pozytywnych rzeczy się zdarzy. Polecam każdemu rozmowy z Jarkiem bo mentalnie to solidna i niesamowita pomoc:)
Łukasz Szczygieł
Łukasz Szczygieł
2022-09-16
Od jakiegoś czasu szukałem mentora i na swojej drodze spotkałem Jarka, który przeprowadził mnie przez wspaniały proces i pokazał mi świat treningów mentalnych od środka. Dziękuję Ci Jarku za Twoją pracę, opiekę i za to, że stałeś obok mnie podczas tej krótkiej, ale intensywnej podróży.
Monika Katarzyńska
Monika Katarzyńska
2022-08-29
Po wielu latach poszukiwań, terapii i wielu przeczytanych książkach o szeroko pojętym samorozwoju wreszcie znalazłam skuteczne rozwiązanie jakim jest hipnoza. Efekt przerósł moje oczekiwania. Zdecydowanie polecam p. Jarka Michałowskiego jako trenera empatycznego, zaangażowanego, aktywnie słuchającego, ale i konkretnego.
Kamila Kowalczyk
Kamila Kowalczyk
2022-08-22
Profesjonalny trener, który wie jak dotrzeć do źródła problemu. Jarosław pomógł mi dotrzeć do emocji, która blokowała mnie do życia. Do życia pełnią życia. Przez kilkadziesiąt lat, żyłam w poczuciu winy, w poczuciu wstydu i poczucia, że na nic nie zasługuję. Jarosław to trener, który jest pasjonatem pomagania innym w wydobywaniu ich potencjału. Gorąco polecam.
Jakub Szlosek
Jakub Szlosek
2022-08-22
Jarek jest osobą bardzo otwartą i świadomą, a dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu precyzyjną i skuteczną. Jestem pod wielkim wrażeniem jak trafnie diagnozuje żródło blokady życiowej i jak skuteczne rozwiązanie jest w stanie zaserwować. W mojej opinii potrafi druga osobę rozwijać logarytmicznie i kwantowo, a nie tylko liniowo. 🙂
Jakub Kokiel
Jakub Kokiel
2022-08-20
Jednym słowem - specjalista!
Patryk K
Patryk K
2022-08-20
Najlepszy trener mentalny, z którym miałem przyjemność współpracować. Już na pierwszej sesji nakierował mnie konkretnie na czynniki, które miały decydujący wpływ w otworzeniu mojego biznesu i rozpędzeniu go. Z pełną konsekwencją swoich słów mogę polecić Jarka i zagwarantować zmianę funkcjonowania myśli i czynów sprzed sesji na ogromny plus. Mega motywacja i konkretny plan 🙏
Dariusz Kos
Dariusz Kos
2022-07-04
Z Jarkiem współpracuję nieprzerwalnie od ponad 4 lat. Jest moim trenerem w sporcie. Z nim osiągnąłem takie wyniki, które były wg mnie nieosiągalne 😉 Od ponad roku pomaga mi również w rozwoju mentalnym w kolarstwie a to przeklada się na życie codzienne. Widzę dużą zmianę na plus. Szczerze polecam.
Artur Szmyt
Artur Szmyt
2022-06-30
Bardzo polecam fachowa pomoc nie tylko dla sportowców
Daniel Telej
Daniel Telej
2022-06-16
Fachowe podejście do klienta i tematu. Juz jedna sesja daje efekty, co wiem z własnego doświadczenia. Możliwość bardzo dobrego rozwoju mentalnego i fizycznego (kolarstwo) -wzrost pewności siebie, lepsza relacja z sobą i innymi, więcej motywacji, lepszy sen, regeneracja To wszystko staje się prostsze. Nie odkladaj na później, a dzialaj. Bardzo polecam. Każdemu 😇