Szukasz drogi do realizacji marzenia?

Skąd wiesz, że to o czym marzysz nie dasz rady osiągnąć?

Dziś jest inaczej u mnie, uczę się marzyć i realizować to co chcę, spełniam swoje marzenia krok po kroku, w swoim tempie. Czy jest łatwo?

Bywa różnie, czasami jest cholernie ciężko, są łzy, smutek, złość, ból, mało snu, patrzenie na kasę, czy starczy czy nie, ale jest tez radość, uśmiech i szczęście. I takie jest życie, czasami jak sinusoida.

A było inaczej … Odkąd pamiętam, chciałem dużo tworzyć, robić, działać, jednakże liczba nowych rzeczy jakie musiałby zacząć zmieniać w sobie, w swoim życiu przytłaczała mnie. Dookoła tylko słyszałem i widziałem, że jest trudno, że tak się nie da, tak można, a tak nie wolno, że taką pracę mam mieć i tak pracować, że to lepiej nie i czemu tak ciągle narzekasz? Mało Ci? Cały czas coś zmieniasz, nie możesz jak inni? Idź do pracy, wróć, obejrzyj tv, itd. Mi to jednak nie pasowało, oczywiście coś tam robiłem, ale nie widziałem wyjścia, więc trwałem, szukając innych opcji.

Przyklejenie się do własnych schematów myślowych, własnej iluzji poczucia bezpieczeństwa, tego co mówią ludzie dookoła, sprawiało, że bałem się wychylić poza własną piaskownicę, mimo że mi to cholernie nie pasowało. Nadal robiłem to co znane mi było, w miarę akceptowalne przez ludzi wokół, aby się nie narażać, przez chwilę nie myśleć. Przecież każdy wiedział lepiej co jest dla mnie dobre i jak powinienem żyć. Czas mijał i w środku we mnie, krok po kroku, tworzyło się coś nowego i oczywiście samo się to nie zrobiło …

A jak to jest u Ciebie dziś?
Ale tak szczerze, sam ze sobą …

Szukasz drogi do realizacji marzenia czy dowodów na to, że się nie da?

Trzymaj się ! Miłego dnia Ci życzę 🙂

Jarosław Michałowski

Autor, coach, mentor, trener i bike fitter. W trakcie coachingu zainspiruje Cię pytaniami i ćwiczeniami do własnych odkryć, w czasie mentoringu dodatkowo podzieli się z Tobą wiedzą i własnym doświadczeniem. Wielokrotny mistrz i vicemistrz Polski w kolarstwie szosowym i MTB, uczestnik Pucharu Świata i Mistrzostw Świata Masters, 7-krotny zwycięzca wyścigu na brukach Piekła Przytoku. Więcej informacji znajdziesz na stronie Autor lub napisz ze strony Kontakt. Dodatkowo: Facebook, YouTube.

Przewiń na górę