O autorze

Cześć, nazywam się Jarosław MichałowskiOd 2009 roku doradzam i wspieram w treningu kolarskim i mentalnym.  Przez 14 lat pracowałem w firmach z sektora wytwarzania oprogramowania, w tym przez 8 lat na stanowiskach zarządzających. Karierę zawodową w tym obszarze zakończyłem w 2017 roku.

W pracy z drugim człowiekiem, w życiu prywatnym, w sporcie i w biznesie wykorzystuję swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe i sukcesy sportowe oraz odnoszę się do własnej drogi rozwoju. Korzystam z takich narzędzi jak trening mentalny, hipnoza, coaching, mentoring, terapia i mindfulness.

W roku 2020 zdecydowałem się podzielić wiedzą i doświadczeniem kolarskim z innymi i napisałem swoją pierwszą książkę. Jej premiera odbyła się w czerwcu 2021 roku „Kolarstwo. Przepis na trening fizyczny i mentalny”.

Współpracuję z osobami prywatnie i z firmami, m.in.: Coad IT, Xlogics, T.A.B., Rector, Global Logic, Apator, Metapack, Cinkciarz, eobuwie.pl, Amica, Industrias Alegre Poland, Dabrowski Armaturen Waldemar Dąbrowski, Dario Design Dariusz Kos, TECHKLIMA Wojciech Glinka, BM Auto Parts Błażej Wolny, Zakład Mechaniki Precyzyjnej Tomasz Klimaszewski.

Moje kompetencje zawodowe.

  • Certyfikowany hipnoterapeuta, coach i mentor EMCC, certyfikowany instruktor kolarstwa PAKiS i bike fitter Akademii Veloart, zasady zdrowego żywienia, dietetyka sportowa, Hunter Allen’s Power Base Training Certification Webinar Series.

Moje osiągnięcia sportowe.

  • 2013 — mistrz Polski w kolarstwie szosowym w górach (M30, Podgórzyn), 2014 — wicemistrz Polski w kolarstwie szosowym w górach (M30, Podgórzyn), 2015 — wicemistrz Polski w maratonie MTB (M30, Obiszów), 2016 — mistrz Polski w kolarstwie szosowym branży IT (Serock), 2017 — mistrz Polski w kolarstwie szosowym w górach (AM30, Podgórzyn), 2010 – 2018 — 7-krotny zwycięzca wyścigu na brukach Piekła Przytoku, wielokrotnie wygrywał i stawał na podium w wyścigach jednodniowych i wieloetapowych na szosie i MTB, 2014 – 7 miejsce w Pucharze Świata i 21 miejsce w Mistrzostwach Świata Masters w kolarstwie, Włochy i Słowenia.

Przewiń na górę