KSIĄŻKA JEST JUŻ DOSTĘPNA.

KSIĄŻKA

„Kolarstwo. Przepis na trening fizyczny i mentalny”.

To pierwsza polska książka o kompleksowym treningu kolarskim. To krok w stronę świadomego treningu kolarskiego, fizycznego i mentalnego.

Dla tych, co chcą trenować, ale nie wiedzą jak zacząć, dla tych, co chcą wejść na wyższy poziom sportowy niż dotychczas, dla tych, co chcą zadbać o swoją kondycję. Książka dla każdego, kto chce rozwijać siebie na drodze sportowej, by stawać się lepszą wersją siebie z dnia na dzień dla siebie i dla innych.

o czym jest książka?

W ciągu ostatnich kilkunastu lat poziom świadomości sportowej wśród zawodników i trenerów kolarstwa znacząco wzrósł. Z roku na rok jesteśmy coraz szybsi, chętniej korzystamy z planów treningowych oraz wiedzy instruktorów i trenerów, zwracamy uwagę na sprzęt i pozycję na rowerze, lepiej dbamy o własne zdrowie, odżywianie i regenerację. Poza fizycznym aspektem treningu doceniamy pracę mentalną i inwestujemy w nią czas. Dostrzegamy nieodkryty dotąd potencjał, który drzemie w umyśle – rozumiemy, że to właśnie głowa jest kluczowym czynnikiem w procesie osiągania sukcesu; że ciało i umysł w sporcie stanowią całość.

Jarosław Michałowski, twórca bloga Kolarz Umysłu, dzieli się w książce ponad setką pomysłów na trening kolarski. Jeśli trenujesz na szosie, MTB, jazdę przełajową lub indywidualną na czas albo po prostu jeździsz na rowerze, by stawać się lepszym, znajdziesz tu wiele wartościowych rozwiązań i podpowiedzi dostosowanych do okresu przygotowawczego, sezonu sportowego, cechy treningowej, którą chcesz rozwijać na poziomie fizycznym, czy wybranej umiejętności mentalnej.

Dzięki tej książce zadbasz o odpowiedni trening mięśni, zwiększenie wydolności organizmu, a także o wykształcenie takich cech i umiejętności jak odwaga, poczucie własnej wartości, koncentracja, odporność, hart ducha, kreatywność, krytyczne myślenie, szybkie podejmowanie decyzji oraz współpraca z innymi. Autor pokaże Ci, jak zadbać o różnorodność i zmienność bodźców treningowych, aby pokierować swoim rozwojem tak, jak chcesz.

Wjedź na wyższy poziom treningu kolarskiego.
256 stron i aż 116 pomysłów na trening.

110 treningów fizycznych i 6 mentalnych.

Słowa uznania dla książki

WYbierz książkę

książka

PAKIET BASIC.
39 zł
  • Książka papierowa.
  • Podpis autora. Jeśli będziesz potrzebować imiennej dedykacji dla siebie lub dla kogoś w prezencie, daj mi znać w komentarzu do zamówienia.

książka

PAKIET VIP.
179 zł
  • Książka papierowa.
  • Podpis autora. Jeśli będziesz potrzebować imiennej dedykacji dla siebie lub dla kogoś w prezencie, daj mi znać w komentarzu do zamówienia.
  • 110 treningów z książki zapisanych w bibliotece TrainingPeaks.

o autorze

Kolarz Umysłu

Jarosław Michałowski od 2009 roku doradza i wspiera w treningu mentalnym. Prowadzi sesje rozwoju siebie, motywuje na drodze określenia celu i realizacji zamierzonych efektów, uczy budować nowe wspierające nawyki i zastępować te, które przeszkadzają. Działa w takich obszarach jak praca z przekonaniami i uzależnieniami, w obszarze radzenia sobie z emocjami, dbaniem o poczucie własnej wartości, relacje, rodzicielstwo, własne zdrowie i karierę zawodową/ biznes. Pracuje z ludźmi indywidualnie i z parami. Przez czternaście lat pracował w firmach z sektora wytwarzania oprogramowania, w tym przez osiem lat na stanowiskach zarządzających. Karierę zawodową w tym obszarze zakończył w 2017 roku.

dlaczego warto kupić od autora

  • Tylko w tym miejscu książka z podpisem autora. Jeśli będziesz potrzebować imiennej dedykacji dla siebie lub dla kogoś w prezencie, daj mi znać w komentarzu do zamówienia. Wtedy taka imienna dedykacja pojawi się w książce.
  • Tylko na tej stronie możesz kupić książkę w pakiecie VIP, gdzie otrzymasz 110 treningów zapisanych w bibliotece TrainingPeaks. Z tą biblioteką możesz planować pojedynczy trening lub ułożyć własny plan treningowy w TrainingPeaks. Masz 110 pomysłów na trening w aplikacji i możesz pobierać gotowe pliki dla Garmin/ Wahoo/ Zwift, aby używać wskazówek treningowych na żywo podczas jazdy. 

Zamawiając dostęp do biblioteki treningów TrainingPeaks, podaj adres E-MAIL w polu komentarza przy składaniu zamówienia, którego będziesz używał na koncie w TrainingPeaks. Do czasu kiedy tego nie zrobisz, nie będę mógł udostępnić Ci biblioteki treningów. Biblioteka zostanie udostępniona w momencie wysyłki książki.

o treningu fizycznym i mentalnym

SPIS TREŚCI

1. Wprowadzenie (12)
2. Zaczynam (16)
3. Poznaję podstawowe pojęcia (20)
4. Testuję i wyznaczam swój próg (26)
5. Poznaję i wyznaczam strefy treningowe (36)
6. Dopasowuję trening do siebie (42)
7. Mój plan treningowy (48)
8. Regeneracja i wprowadzenie (52)
9. Wytrzymałość tlenowa (60)
10. Tempo (68)
11. Pod progiem (76)
12. Na progu (82)
13. Powyżej progu (108)
14. Moc i sprint (130)
15. Siła i technika (162)
16. Jedno i drugie trenuję, inne utrzymuję (176)
17. Mój umysł – klucz do efektu i wyniku (206)
18. Trening uważności (210)
19. Trening wizualizacji (220)
20. Trening wdzięczności (226)
21. Trening doceniania siebie (232)
22. Trening idealnej jazdy (236)
23. Trening wybaczenia (240)
Źródła (246)
Podziękowania (250)
O autorze (252)

Autor książki:
Jarosław Michałowski

Konsultacja merytoryczna:
dr Rafał Hebisz

Polityka prywatności | Regulamin
Copyright 2021 © Kolarz Umysłu