Kontakt

Jako, że znalazłeś się na stronie, to prawdopodobnie planujesz się ze mną skontaktować. Mimo, że nie ma tutaj formularza kontaktowego, w którym mógłbyś pozostawić swoje dane osobowe, to związku z RODO, jeśli do mnie napiszesz, to w celu przeczytania przeze mnie wiadomości od Ciebie, Twoje dane zostaną przeze mnie przetworzone. Zrobię to czytając wiadomość, ignorując ją lub odpowiadając na nią. To jest komunikacja bezpośrednia poprzez e-mail i Twoje dane nie zostaną zapisane nigdzie na tej stronie.

Jeśli interesujesz się bezpośrednią współpracą ze mną a jeszcze nie byłeś na stronie Współpraca, to zapraszam, zapoznasz się tam z obszarami, w których mogę Ci pomóc.

Jeśli interesujesz się treningiem kolarskim i tym co ważne dookoła niego, to zachęcam do dołączenia do grupy Trening z Kolarzem Umysłu na FB. Znajdziesz tam dużo wartościowej wiedzy i doświadczenia. Zadaj pytanie na grupie, rzuć temat, a odpowiedź wierzę, że się pojawi, a jeśli będziesz chciał, żebym to ja się wypowiedział, po prostu oznacz mnie w poście.

Jeśli chcesz do mnie napisać bezpośrednio, to podaję adres na maila: kontakt@kolarzumyslu.pl.

Miłego dnia Ci życzę 🙂

Przewiń na górę