Dwa mentale

Dwa mentale.

Dziś krótki tekst w postaci myśli zapisanych na kartce, ważnych dla mnie, żebym pamiętał, dzielę się. A jakie one są dla Ciebie? Co odkrywasz, jak je czytasz?

Człowiek o POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI może dbać i budować je na wiele sposobów. Problem pojawia się, wtedy kiedy leci na jednym krańcowym wychyleniu wahadła i zasuwa wtedy po równi pochyłej do zmęczenia i wypalenia albo – co gorsza – używa do tego innych ludzi. No i jeśli tak robi, to nie dlatego, że jest zły czy jakiś. Robi tak, bo tak go nauczono od dziecka. TO, CO MOŻE ZROBIĆ? Oduczyć się starych nawyków i nauczyć nowych zachowań.

I drugi. Popatrz, to jest nasiono marchewki. Niezależnie od Twoich wysiłków, nie wyrośnie z niego nic innego. Stwórz warunki by wyrosło. Skup się. jesteś wyjątkowy. Kim jesteś?

Jeśli masz pytanie, napisz do mnie ze strony Kontakt, zawsze odpisuję.

Jarosław Michałowski

Autor, coach, mentor, trener i bike fitter. W trakcie coachingu zainspiruje Cię pytaniami i ćwiczeniami do własnych odkryć, w czasie mentoringu dodatkowo podzieli się z Tobą wiedzą i własnym doświadczeniem. Wielokrotny mistrz i vicemistrz Polski w kolarstwie szosowym i MTB, uczestnik Pucharu Świata i Mistrzostw Świata Masters, 7-krotny zwycięzca wyścigu na brukach Piekła Przytoku. Więcej informacji znajdziesz na stronie Autor lub napisz ze strony Kontakt. Dodatkowo: Facebook, YouTube.

Przewiń na górę