Już ponad 1000 osób skorzystało z mojej wiedzy, doświadczenia, by realizować cele i marzenia w życiu, biznesie i sporcie. Trenuj z mistrzem Polski!

Chcesz ruszyć z miejsca? Świetnie! To na początek, CZEGO CHCESZ? Co konkretnie? Ok, nieraz możesz nie wiedzieć czego chcesz. to zacznij od tego, CZEGO NIE CHCESZ? Jak dużo energii jesteś w stanie wnieść, by to zrobić? Pytam, bo nie będzie łatwo. Jeśli od tego nie zaczniesz, to nic nie zrobisz. Sorry! Co jest m.in. potrzebne? Konsekwencja, determinacja, MARZENIA, odwaga, umiejętność radzenia sobie z emocjami, z porażką i sukcesem, potrzebne jest wyciąganie wniosków, docenianie siebie, odpoczynek, dbanie o wewnętrzny spokój i harmonię, przekraczanie własnych nawyków ograniczających i zmiana przekonań. Nie umiesz? Możesz to wytrenować, tak jak ja to zrobiłem.

Masz marzenia? Świetnie! By marzyć i realizować marzenia, potrzebna jest odwaga. ODWAGA nie oznacza, że się nie boisz. Oznacza, że boisz się i robisz, bo wiesz, czego chcesz. I to, co chcesz, jest tak mocne w Tobie, że robisz i działasz dzień po dniu, krok po kroku, konsekwentnie do przodu, 1% dziennie. Nie umiesz? Możesz to wytrenować, tak jak ja to zrobiłem.

Zapisz się na darmowy mailing, kliknij przycisk DOŁĄCZAM, a co jakiś czas otrzymasz na swoją skrzynkę cenny kawałek wiedzy. Otrzymasz wiedzę i podzielę się własnym doświadczeniem, pokażę Ci jak skutecznie osiągać cele oraz marzenia w życiu, biznesie i w sporcie.

Kolarz Umysłu

Cześć, nazywam się Jarosław Michałowski. Jestem autorem pierwszej, polskiej książki o kompleksowym treningu kolarskim „Kolarstwo. Przepis na trening fizyczny i mentalny” !

Przez lata trenowałem i ścigałem się na rowerze, jestem wielokrotnym mistrzem i vice mistrzem Polski w kolarstwie szosowym i MTB, uczestnikiem Pucharu Świata i Mistrzostw Świata Masters. Dziś doradzam i pomagam w realizacji celów i marzeń innym, prowadzę coaching, mentoring, trening mentalny w życiu, biznesie i sporcie. Dzielę się wiedzą i własnym doświadczeniem.

Ze mną nauczysz się jak osiągać to, czego chcesz, O CZYM MARZYSZ, kliknij DOŁĄCZAM.

Dzięki za zainteresowanie! Jarosław Michałowskikolarzumyslu.pl

.