Coaching i mentoring w biznesie.

Aby doświadczyć zmiany na zewnątrz, droga do tego prowadzi poprzez zmianę wewnątrz.

Umów się na sesję business coachingu/ mentoringu z Jarosławem Michałowskim w gabinecie w Zielonej Górze lub online z wykorzystaniem aplikacji Zoom (potrzebujesz mieć dostęp do komputera z kamerką i mikrofonem). Możesz również skorzystać z programu coachingowego dla aktywnych na górskim szlaku lub na rowerze (szczegóły poniżej).

Celem sesji jest rozwiązanie problemu, stworzenie wspierających rozwiązań poprzez m.in. zmianę problematycznego sposobu myślenia, odczuwania, które to prowadzą do niechcianych efektów, zachowań czy stanów a nie analiza i rozmowa o problemie. Takie podejście jest wysoce skuteczne w szerokim zakresie problemów z jakimi możemy pracować, oznacza to również, że w większości przypadków klienci potrzebują bardzo mało czasu, aby rozwiązać swoje problemy.

Kluczowe elementy, by uzyskać najlepszą wartość z sesji.

1. Odpowiedz sobie na pytanie. Chcesz rozwiązać problem teraz czy pracować nad jego rozwiązaniem?

2. Przychodź punktualnie na sesje, abyśmy mogli wykorzystać zamówiony przez Ciebie czas optymalnie.

3. Nieraz zapytam o wydarzenia z przeszłości, ale tylko na chwile. Sesja koncentrować się będzie na tym, co tu i teraz, co ma się wydarzyć dalej i co w związku z tym możesz zrobić.

4. Poświęć trochę czasu pomiędzy sesjami na zdania domowe i wykonaj otrzymane ćwiczenia, ponieważ jest to kluczowa część procesu przyspieszonej zmiany.

5. Większość klientów osiąga dobre wyniki w czasie kilku sesji. Niektórzy potrzebują więcej czasu.

6. Nie ma żadnej „magicznej różdżki”, która czyni zmiany, żadnego coacha, mentora, który może gwarantować 100% rezultatów, dlatego rezerwujesz i płacisz za mój czas.

7. Zawsze otrzymasz moją najlepszą uwagę.

8. Twoje zaangażowanie jest bardzo ważne.

Rezerwacja terminu i płatność.

1. Opłata wynosi 1200 zł za sesję z menadżerem/ kierownikiem/ liderem zespołu/ specjalistą za maksymalnie 1.5 godziny mojego czasu oraz 2400 zł za sesję z właścicielem firmy/ członkiem zarządu za maksymalnie 2 godziny mojego czasu. Czasami mogę nieco skrócić spotkanie, czasami nieco wydłużyć, jeśli uznam, że leży to w najlepszym interesie klienta i taka ilość czasu była wystarczająca.

2. W celu rezerwacji terminu sesji, napisz wiadomość email na adres kontakt@jaroslawmichalowski.pl

3. Zwrotnie otrzymasz dane do wykonania płatności za sesję. Jeśli potrzebujesz fakturę, napisz o tym. Płatność za sesję jest zawsze przed spotkaniem. Propozycje możliwych terminów otrzymasz po opłaceniu sesji. Czas oczekiwania na sesje to około 1-2 tygodnie.

4. W przypadku niemożliwości dotarcia na umówioną sesję, należy ją odwołać najpóźniej do 24h przed umówionym spotkaniem poprzez telefon, sms lub e-mailowo. Sesja nieodwołana lub odwołana po terminie jest traktowana jako pełnopłatna.

Zapytanie, opis projektu, do którego chciałbyś/ chciałabyś mnie zaprosić lub propozycję nawiązania współpracy, możesz przesłać emailem na adres kontakt@jaroslawmichalowski.pl

Sesje prowadzi Jarosław Michałowski.

Ma ponad 15 lat doświadczenia zawodowego w sferze zmiany osobistej. Studiował oraz używa wielu różnych form z zakresu komunikacji, edukacji i rozwoju osobistego, m.in. coaching, terapia prowokatywna, hipnoza, mentoring i trening mentalny. Pracuje z klientami w sferach biznesu, sportu i życia prywatnego, z klientami indywidualnie i zespołami. Specjalizuje się w zakresie budowania efektywnych i skutecznych zespołów, gdzie kluczowe wartości to zaufanie, otwartość na feedback, zaangażowanie, odpowiedzialność i dbałość o wyniki.

Ma 15 lat doświadczenia zawodowego w biznesie – branża wytwarzania oprogramowania, m.in. na stanowiskach inżynierskich, menadżerskich w firmach polskich i zagranicznych. Wspomagał zespoły jako Scrum Master i Agile Coach. Pracuje z właścicielami firm, osobami z zarządu, menadżerami, liderami zespołów i specjalistami. Zapraszany jest jako ekspert do wielu nagrań radiowych m.in. Radio TOK FM – program Przy Niedzieli o Sporcie (Przemysław Iwańczyk), Radio Zachód – program Czuła Przestrzeń (Elżbieta Wozowczyk-Leszko), Radio Zachód – program Sport (Marek Staniszewski). 

Jest autorem książki „Kolarstwo. Przepis na trening fizyczny i mentalny”, którą wydał na podsumowanie wielu lat kariery sportowej w kolarstwie jako trener oraz zawodnik (trzykrotny mistrz Polski). Pracuje ze sportowcami.

Jest autorem wielu nagrań audio i wideo dostępnych publicznie na platformie Soundcloud i Youtube. Wydał i sprzedaje kilkadziesiąt  kategorii produktów w postaci usług (sesje, warsztaty), fizycznej (karty relacji, książka) i cyfrowej (treningi, ebooki, nagrania audio i wideo) dostępnych m.in. w sklepie internetowym. Specjalizuje się w zakresie edukacji skutecznych narzędzi komunikacji i zmiany w pracy z klientem, jak coaching, terapia prowokatywna, hipnoza i trening mentalny.

Przykładowe tematy.

– doświadczasz wypalenia zawodowego
– odczuwasz dużo stresu
– stale masz problemy zdrowotne
– nawet, gdy zrealizujesz swój cel brak Ci poczucia spełnienia
– koncentracja, pewność siebie, wewnętrzny spokój
– prawo do porażki, nawyk zwyciężania
– potrzebujesz wsparcia w realizacji własnych celów zawodowych
– chcesz odkryć i poznać swoje mocne strony, talenty, zdolności i predyspozycje
– chcesz wyjść z kręgu własnych ograniczających przekonań, nawyków i schematów
– brak Ci poczucia sensu życia, być może brak radości z życia
– brak Ci poczucia celu w życiu, być może życie przestało Cię cieszyć
– masz poczucie, że stale Ci czegoś brakuje i trudno Ci określić czego
– chcesz znaleźć motywację do działania
– masz wrażenie, że utknąłeś w miejscu i nie wiesz, w którą stronę dalej
– chcesz lepiej zrozumieć „kim jesteś” oraz „kim są” ludzie w Twoim otoczeniu
– zmienić relacje ze sobą i innymi ludźmi
– zaczynasz nowy etap w życiu i chcesz go stworzyć w zgodzie ze sobą
– przeżywasz tzw. „kryzys wieku średniego”
– potrzebujesz wsparcia i konkretnych rozwiązań dla siebie, bo jeśli w życiu prywatnym nie układa się, może to wpływać na sprawy zawodowe i odwrotnie
– neutralizowanie niepożądanych reakcji emocjonalnych
– silne emocje, jak poczucie winy, wstyd, zazdrość, smutek, wybuchy gniewu i agresji
– redukcja i usuwanie lęku, różnego rodzaju, np. lęk przed konkretnymi sytuacjami, jak wystąpienia publiczne
– usuwanie silnych reakcji paniki przed trudnymi sytuacjami, np. lot samolotem
– pozbywanie się ograniczających nawyków, np. konflikty,  problemy rodzinne, obgryzanie paznokci, zachowania kompulsywne
– uzależnienia
– problemy ze stresem
– odchudzanie i utrzymanie pożądanej wagi ciała
– bezsenność
– jąkanie
– budowanie poczucie własnej wartości
– wzmacnianie pewności siebie
– poprawa samooceny
– poprawa procesu uczenia się
– potrzebujesz wsparcia w realizacji własnych celów

Masz pytanie? Napisz wiadomość na adres email kontakt@jaroslawmichalowski.pl i opisz krótko czym chcesz się zająć.

Dlaczego coaching i mentoring? Macierz edukacyjna.

Coaching, mentoring, doradztwo i szkolenie to różne formy edukacji. W biznesie ukierunkowanym na określone cele i oczekiwane efekty - skuteczne rozwiązanie stanowi połączenie coachingu z mentoringiem.

edukacja, macierz edukacyjna

Współpraca partnerska.

partner FRIS Style Myślenia

Możesz słuchać nagrań audio i czuć się dobrze.

Kto i za co poleca.

Bartek Dziedzic
Bartek Dziedzic
2022-11-29
Jarek przeprowadził ze mną kilka sesji coachingowych. Miałem w sumie dodać wcześniej pozytywną opinię bo po każdej rozmowie byłem napakowany energią ale czuję, że teraz po czasie mogę to zrobić rzetelnie:) a mija już parę miesięcy od naszej ostatniej rozmowy i zbliżają się terminy niektórych celów:) i nie przypuszczałem, że tak dużo pozytywnych rzeczy się zdarzy. Polecam każdemu rozmowy z Jarkiem bo mentalnie to solidna i niesamowita pomoc:)
Łukasz Szczygieł
Łukasz Szczygieł
2022-09-16
Od jakiegoś czasu szukałem mentora i na swojej drodze spotkałem Jarka, który przeprowadził mnie przez wspaniały proces i pokazał mi świat treningów mentalnych od środka. Dziękuję Ci Jarku za Twoją pracę, opiekę i za to, że stałeś obok mnie podczas tej krótkiej, ale intensywnej podróży.
Monika Katarzyńska
Monika Katarzyńska
2022-08-29
Po wielu latach poszukiwań, terapii i wielu przeczytanych książkach o szeroko pojętym samorozwoju wreszcie znalazłam skuteczne rozwiązanie jakim jest hipnoza. Efekt przerósł moje oczekiwania. Zdecydowanie polecam p. Jarka Michałowskiego jako trenera empatycznego, zaangażowanego, aktywnie słuchającego, ale i konkretnego.
Kamila Kowalczyk
Kamila Kowalczyk
2022-08-22
Profesjonalny trener, który wie jak dotrzeć do źródła problemu. Jarosław pomógł mi dotrzeć do emocji, która blokowała mnie do życia. Do życia pełnią życia. Przez kilkadziesiąt lat, żyłam w poczuciu winy, w poczuciu wstydu i poczucia, że na nic nie zasługuję. Jarosław to trener, który jest pasjonatem pomagania innym w wydobywaniu ich potencjału. Gorąco polecam.
Jakub Szlosek
Jakub Szlosek
2022-08-22
Jarek jest osobą bardzo otwartą i świadomą, a dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu precyzyjną i skuteczną. Jestem pod wielkim wrażeniem jak trafnie diagnozuje żródło blokady życiowej i jak skuteczne rozwiązanie jest w stanie zaserwować. W mojej opinii potrafi druga osobę rozwijać logarytmicznie i kwantowo, a nie tylko liniowo. 🙂
Jakub Kokiel
Jakub Kokiel
2022-08-20
Jednym słowem - specjalista!
Patryk K
Patryk K
2022-08-20
Najlepszy trener mentalny, z którym miałem przyjemność współpracować. Już na pierwszej sesji nakierował mnie konkretnie na czynniki, które miały decydujący wpływ w otworzeniu mojego biznesu i rozpędzeniu go. Z pełną konsekwencją swoich słów mogę polecić Jarka i zagwarantować zmianę funkcjonowania myśli i czynów sprzed sesji na ogromny plus. Mega motywacja i konkretny plan 🙏
Dariusz Kos
Dariusz Kos
2022-07-04
Z Jarkiem współpracuję nieprzerwalnie od ponad 4 lat. Jest moim trenerem w sporcie. Z nim osiągnąłem takie wyniki, które były wg mnie nieosiągalne 😉 Od ponad roku pomaga mi również w rozwoju mentalnym w kolarstwie a to przeklada się na życie codzienne. Widzę dużą zmianę na plus. Szczerze polecam.
Artur Szmyt
Artur Szmyt
2022-06-30
Bardzo polecam fachowa pomoc nie tylko dla sportowców
Daniel Telej
Daniel Telej
2022-06-16
Fachowe podejście do klienta i tematu. Juz jedna sesja daje efekty, co wiem z własnego doświadczenia. Możliwość bardzo dobrego rozwoju mentalnego i fizycznego (kolarstwo) -wzrost pewności siebie, lepsza relacja z sobą i innymi, więcej motywacji, lepszy sen, regeneracja To wszystko staje się prostsze. Nie odkladaj na później, a dzialaj. Bardzo polecam. Każdemu 😇