Aż do efektu

Aż do efektu.

Ostatnio wiele sesji z klientami, dużo wątków i rozmów przewija się wokół tematu marzeń, określania celów i osiągania efektów. 

Jak w takim razie podejść do treningu i nauki czegokolwiek?
Jak długo to robić? Odpowiedź ode mnie jest jedna -> AŻ DO EFEKTU.

Jeśli wiesz, czego chcesz, podejmij decyzję i rób, rób, rób … Powtarzaj, regularnie, krok po kroku, nawet jak zajmie Ci to całe życie. Bo jeśli naprawdę wiesz, czego chcesz, to wizja działania we własnym kierunku na całe życie – MOTYWUJE.

Czym jest dla mnie trening?
Czym tylko chcesz, czego chcesz się nauczyć czy wytrenować. To może być sport i np. kolarstwo, to może być uczenie się dzień po dniu bycia rodzicem, trenowanie nowych nawyków i schematów, które pozwalają zarabiać więcej, to nauka nowego zawodu, budowa kariery zawodowej, nauka i trening budowania dobrych relacji czy nawyków wspierających zdrowy styl życia.

Co w takim razie potrzebujesz?

1. MARZENIE/ CEL. Bez tego, po co masz zaczynać?
2. PLAN. Bez niego, szybko stracisz motywację.
3. DZIAŁANIE. Tylko działanie a niegadanie prowadzi do zmiany.
4. ZAANGAŻOWANIE, konsekwencja, regularność w powtarzaniu, determinacja. Wg mnie najważniejsze elementy, które potrzebujesz wytrenować, aby realizować i dostawać w życiu to, co chcesz.

Nagranie z drugiego tygodnia Rozbudowy Formy właśnie wjechało do sieci. W nim m.in. jak podejść do tematu kolarskiego zgrupowania.

Jeśli masz pytanie, napisz do mnie ze strony Kontakt, zawsze odpisuję.

Jarosław Michałowski

Autor, coach, mentor, trener i bike fitter. W trakcie coachingu zainspiruje Cię pytaniami i ćwiczeniami do własnych odkryć, w czasie mentoringu dodatkowo podzieli się z Tobą wiedzą i własnym doświadczeniem. Wielokrotny mistrz i vicemistrz Polski w kolarstwie szosowym i MTB, uczestnik Pucharu Świata i Mistrzostw Świata Masters, 7-krotny zwycięzca wyścigu na brukach Piekła Przytoku. Więcej informacji znajdziesz na stronie Autor lub napisz ze strony Kontakt. Dodatkowo: Facebook, YouTube.

Przewiń na górę